Každý kdo má knížky rád měl by se sem podívatMrkající

"Kdybych tak mohl změnit svůj život"

28. července 2017 v 19:59 |  Témata týdne
"Kdybych tak mohl změnit svůj život"! Tuhle větu jsme každý z nás alespoň jednou vyslovil... A proč vlastně? Řekněme, že by:

Změna života byla možná

Jak by fungovala? Bylo by to jako v loterii? Nakráčeli by jste k Bohovi a řekli: "Chci změnit svůj život." On by vás někam ,,šoupnul" a vy? Skončili by jste jako bezdomovec? Nebo jako milionář? Záleží na štěstí.... Což není dobré, že? Zní to špatně... Nebo by to bylo jako, že by každý byl boháč a měl skvělou rodinu? Možná žádnou? Lidé jako bezdomovci co nemají nic, jen trable nám připomínají, co všechno máme.... Pokud by nebyli nikdo by si svého majetku nevážilMrkající Nebo by to bylo, že si můžete naplánovat osud? To zní podle mě asi nejlíp, ale i tak by to nebylo dobréMrkající

Kdybych mohla změnit svůj život

Chtěla bych, aby jsme bydleli ve městě v domečku... Teď budeme na vesnici a já se tam asi budu nudit.... Taky bych chtěla psa Border kolii... Ale co nejvíc? Aby se rodiče nehádali... Aby byla babička zdravá a už vůbec neměla Parkynzonovu nemoc..... Abych mohla alespoň rok mít u sebe dědu abych si ho mohla pamatovat nejen z mamčiného vyprávění jak byl na mě hodný když mi ještě nebyl rok a apk měl rakovinu a umřelPlačící Aby jsem si až bude čas, našla dobrého přítele s kterým si budu rozumět a abych nepotkala grázly, ale já vím, že každý určitě nějakého potká... Abych si dobře vybrala, co budu v životě dělat a nelitovala toho.... A hlavně? Aby se má rodina měla dobře... Klidně bych se měla sama špatně aby oni byli šťastní než aby se oni měli špatně.... A taky spoustu dalších věcíMrkajícíSmějící se Ale tyhle? Ty jsou pro mě nejdůležitější.....

Zatím ahoj...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 michaellazan. michaellazan. | Web | 28. července 2017 v 20:23 | Reagovat

Já bych neměnila nic. Jsem zastánce myšlenky. že co se má stát, stane se. A dle mého si každý svůj osud tvoříme sami. Ale Tvá přání jsou pěkná :)

2 recenze-na-knihy-by-viky recenze-na-knihy-by-viky | 29. července 2017 v 12:21 | Reagovat

[1]:
Myslím si, že to tak taky je:) Já nevím... Máš rozhodnout na jakou půjdeš školu... Podle toho kterou vybereš si ,,utvoříš" osud sama.... Ale kdyby to šlo předně formulovat.... Tak bych to chtěla takhle... Jinak jsem takhle plus mínus taky celkem spokojená :D Jaká přání by jsi kdyžtak měl/a ty?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama